V-OFFICE

Rik De Lannoy

Rik De Lannoy

Chief in command

Als manager van de zaak zorgt Rik voor de aansturing van de vaste V-Crew en het monitoren van de kwaliteit en customer service. Hij optimaliseert de algemene werking en maakt van V-Formation een geoliede machine.

rik@v-formation.be
0494 27 48 11

Benedikt De Vreese

Benedikt De Vreese

Chief Idea Smuggler

Vanuit zijn creatieve mindset de man van de nieuwe ontwikkelingen binnen V-Formation, de idea's man! Als avonturier de wereld afreizend op zoek naar innovaties en partnerships. Specifiek gericht op research & development.

benedikt@v-formation.be
0472 73 53 02

Saar Olivier

Saar Olivier

Office Wizzard

Als luitenant van Rik staat ze in voor planningen, werkschema's en facturatie. Zorgt vanuit haar opleiding ook voor optimalisatie van alle processen en legt het team in de watten tijdens eigen incentives.

saar@v-formation.be
0474 24 60 44

Gilles van der Kreeft

Gilles van der Kreeft

Teambuilding Expert

Specialist inzake teambuildings die met meer dan 200 projecten per jaar steeds zijn organisatorisch vernuft bewijst. Zijn missie? Jouw bedrijfscultuur versterken door in te zetten op communicatie, samenwerking en creativiteit.

gilles@v-formation.be
0486 24 39 47

Jonas Coussement

Jonas Coussement

Professor Fun

Kent ons uitgebreide attractiegamma letterlijk van binnen en van buiten en is steeds op zoek naar nieuwe materialen en markten. Vanuit zijn creatieve mindset zorgt hij steeds voor onvergetelijke ervaringen op evenementen allerlei.

jonas@v-formation.be
0476 20 92 72

Yorick Nachtergaele

Yorick Nachtergaele

Captain Sport

Als sportdagverantwoordelijke zorgt Yorick steeds voor een onvergetelijke dag voor jouw leerlingen. Combineert dankzij zijn organisatorisch talent sportieve activiteiten perfect met opblaasbare attracties en creatieve thema's!

yorick@v-formation.be
0472 97 76 90

Albrecht Cherlet

Albrecht Cherlet

Teambuilding Fun Fixer

De rechterhand van onze teambuilding expert Gilles. Met zijn jarenlange ervaring in de eventsector organiseert hij jouw teambuilding van A-Z. Na een coole werkervaring in Australië kwam hij speciaal terug naar België om bij V-Formation te werken. Je zou voor minder!

albrecht@v-formation.be
0485 84 19 02

Jonas Parmentier

Jonas Parmentier

Inflatable Fun Fixer

Jonas is de rechterhand van 'Professor Fun'. Hij zorgt dat alle inflatable projects in goede banen worden geleid. Van de langste hindernisbaan tot de kleinste attractie, hij kent ze vanbinnen en vanbuiten. Tevreden klanten zijn zijn topprioriteit.

jonasparmentier@v-formation.be
0475 77 60 75

Bert Vlaeminck

Bert Vlaeminck

Operations Sport Events

Met meer dan 6 jaar ervaring binnen V-Formation is Bert ons rechtstreeks aanspreekpunt voor klanten op locatie. Hij regelt alle praktische zaken on-site en zorgt steeds voor een vlotte levering, opbouw & afbraak en opvolging van het event.

bert@v-formation.be
0488 70 45 88

Vince Smits

Vince Smits

Brand Doctor

Vince helpt V-Formation naar the next level op het vlak van marketing. Vanuit zijn opleiding in sales & marketing is hij erg begaan met alles rond content marketing, advertising, sociale media, ROI en veel meer. Zijn ambitie is aanstekelijk!

vince@v-formation.be
0473 30 35 47

Lotte Van Lishout

Lotte Van Lishout

Crew Queen

Lotte is de superglue van onze awesome V-Family! Als crew coördinator zorgt zij voor de rekrutering, communicatie, planning en opvolging van onze begeleiders. Met haar jaren ervaring bij BoardX is ze een ware Crew Queen!

crew@v-formation.be
0483 71 42 68

Jasper Braeckman

Jasper Braeckman

Creative Ninja

Vanuit zijn jarenlange ervaring binnen V-Formation ontwikkelde Jasper een neus voor innovatie. Zijn spitsvondigheid komt steeds van pas bij het uitwerken van innovatieve, creatieve concepten & projecten.

jasper@v-formation.be
0488 47 27 88

Lien D'Hondt

Lien D'Hondt

Happy Camper

Lien tovert elk idee om tot een aards paradijs voor kids. Door haar ervaring als leerkracht Lichamelijke Opvoeding en mama van 2 kindjes weet ze hoe ze een glimlach kan toveren op elk kindergezichtje. Gaat voluit voor happiness tijdens de sportkampen!

lien@v-formation.be
0478 74 61 59

Niels Frederick

Niels Frederick

Logistics Rockstar

Logistieke draaischijf binnen V-Formation. Heeft oog voor detail en organisatie, en een zeer goed inzicht in de logistieke kant van eventplanning. Zorgt steeds voor een perfect geordend magazijn, en dus voor mentale rust bij het ganse team.

logistiek@v-formation.be
0479 86 66 01

GEZOCHT

GEZOCHT

Ben jij onze nieuwste Fun Provider?

Word je helemaal warm van teambuildings, opblaasbare attracties & sport events? Misschien ben jij dan wel onze nieuwste Fun Provider! Check onze vacatures op onze jobpagina of stuur vrijblijvend je cv en motivatiebrief naar onderstaand e-mailadres.

crew@v-formation.be

PROJECT HEROES

Dimitri Talloen

Dimitri Talloen

Project Hero V0.01

Onze project heroes leiden onze projecten in goede banen.

dimi@v-formation.be
0477 39 43 42

Xander De Deygere

Xander De Deygere

Project Hero V0.02

Onze project heroes leiden onze projecten in goede banen.

xander@v-formation.be
0486 81 80 40

Jorn Declercq

Jorn Declercq

Project Hero V0.08

Onze project heroes leiden onze projecten in goede banen.

jorn@v-formation.be
0486 10 83 47

Nigel Henrist

Nigel Henrist

Project Hero V0.05

Onze project heroes leiden onze projecten in goede banen.

nigel@v-formation.be
0496 46 25 70

Lieven Blindeman

Lieven Blindeman

Project Hero V0.07

Onze project heroes leiden onze projecten in goede banen.

lieven@v-formation.be
0476 08 26 47

GEZOCHT

GEZOCHT

Ben jij onze nieuwste Fun Provider?

Word je helemaal warm van teambuildings, opblaasbare attracties & sport events? Misschien ben jij dan wel onze nieuwste Fun Provider! Check onze vacatures op onze jobpagina of stuur vrijblijvend je cv en motivatiebrief naar onderstaand e-mailadres.

crew@v-formation.be

“Surround yourself with people who bring out the best in you.”